Wednesday, January 25, 2012

Zavřeme zloděje z ODS, pošleme je do kriminálu, řekl John na Primě

Ono hlavně také než o jednotlivce jde o systém.
Příležitost dělá z lidí zloděje.

Kdyby vy jste měli možnost někde volně a beztrestně utrhnout a tržit stamiliony a miliardy, jak byste odolávali? Jak byste uspěli?

Je třeba vhodně a citlivě přenastavit systém zcela volného polofeudálního kapitalismu.
I zřejmě úpravami Ústavy.
1. Právo na práci, důstojnou mzdu, a žádné dávky žebračenské zadarmo.
2. Trvalou, neměnnou neutralitu a nezákonnost přítomnosti jakýchkoliv cizích vojsk, vojenských zaŕízení, zejména zbraní, s vyjímkou kdy vojska budou pod českým velením.

On kapitalismus je dobrý sluha, ale zlý pán.
A feudalismus stojí za kulové, mezi námi.

Je třeba učinit sliby politiků závaznými legálními dokumenty.

Stát musí účinně dohlížet a regulovat džungli volného trhu.

Sunday, January 22, 2012

Rumunsko: Týdenní protesty spustil odpor k zlodějské privatizaci a těžké kapitalistické chudobě. Protesty v 60ti městech.

Protesty v Rumusnku

Protesty v Rumusnku
foto: Reuters

Rumunsko v posledním týdnu zažilo jedny největších protestů od pádu Ceauceskova režimu v roce 1989.

Rozšířily se do šedesáti měst po celé zemi a na poslední demonstraci se ve čtvrtek v Bukurešti sešlo asi sedm tisíc lidí, kteří požadovali vládní demisi a předčasné volby.

"Vypadni, prašivý pse," křičel na prezidenta Traiana Basesca dav na Univerzitním náměstí, jež se proslavilo jako ústřední místo protikomunistických protestů.

Rumunsko má již tradičně jedno z nejhorších korupčních prostředí v Evropě. Po roce 2009 se k němu navíc přidalo velice přísné "utahování opasků", které bylo podmínkou pro získání 20miliardové půjčky od Evropské unie, Mezinárodního měnového fondu a Světové banky.

Za "brutální a nemyslitelné pro některou ze západoevropských zemí" označil pro televizi BBC prováděné škrty Andreas Treichl, předseda rakouské Erste Group, která je jedním z největších zahraničních investorů v Rumunsku.

V poslední době došlo mimo jiné ke čtvrtinovému snížení platů ve veřejném sektoru, zmrazení důchodů a tvrdým omezením sociálních výhod, což Treichl považuje za důsledek postkomunistických změn.

Odpor k privatizaci

Protesty vypukly poté, co minulý týden na svou funkci rezignoval oblíbený ministr zdravotnictví palestinského původu Raíd Arafat. Nesouhlasil s návrhem zákona, kterým chtěli vláda a prezident Basescu částečně privatizovat systém záchranné služby v zemi.

Právě jeho zdokonalením se Arafat proslavil během devadesátých let. Tradiční servis ambulantních vozů posílil o další služby, čímž se zlepšila dosažitelnost zdravotní péče.

Po jeho rezignaci vyšli minulý čtvrtek lidé do ulic v Bukurešti a Targu Muresi, kde Arafat studoval a začal svoji kariéru. Hněv se obrátil především vůči prezidentovi, jenž byl již delší dobu terčem kritiky za svůj stále autoritářštější způsob vládnutí.

Basescu vycítil nebezpečí a hned druhý den kontroverzní návrh stáhnul, ale bylo již pozdě a protesty pokračovaly. K největším střetům došlo minulou sobotu v Bukurešti, kdy policie na demonstranty házela slzný plyn a přes 100 jich zatkla. Basescu pod tlakem neutichajících protestů povolal Raída zpět do funkce ministra zdravotnictví.

Proti politikům

I když se zjitřených nálad snažila využít opoziční Národní liberální strana a na demonstracích padala především protivládní hesla, lidé podle komentátorů protestovali spíše proti svým politikům jako celku.

"Chceme slušné platy a penze. Chceme změnu odshora dolů," řekl agentuře AP jeden z přítomných na čtvrteční demonstraci.

"Nepotřebovali bychom úsporná opatření, kdyby vlády tolik nekradly a nenechaly nás vykrvácet," řekla další z protestujících, která se podle svých slov zúčastnila všech protivládních shromáždění.

Svými požadavky se demonstrace v Rumunsku podobají hnutím jako Occupy Wall Street v USA či "indignados" ve Španělsku, ale podle analytiků nedosáhly potřebné síly, aby donutily vládu odstoupit. Během jednoho dne protestu rumunská policie v Bukurešti napočítala jen 1500 lidí.

"Zkrátka, rumunská společnost povstala proti svým politikům, ale ne dostatečně silně," shrnuje pro BBC analytik Sorin Ionita.

Autoři: Ondřej Blažek

Rumunsko v posledním týdnu zažilo jedny největších protestů od pádu Ceauceskova režimu v roce 1989.

Rozšířily se do šedesáti měst po celé zemi a na poslední demonstraci se ve čtvrtek v Bukurešti sešlo asi sedm tisíc lidí, kteří požadovali vládní demisi a předčasné volby.

Thursday, January 19, 2012

Lidové Povstání - ultrapravicová feudální mafie u moci utahuje okovy.

via parlamentnilisty.cz

Na 3. března 2012 je neodvratně připraveno lidové povstání, ale nikoliv jen v Praze kam obyčejní lidé nemohou, protože mnohde nemají už ani peníze na cestu ani na nocleh, lidové povstání proběhne ve všech spádových městech všech okresů.

Naše vlastenecká povinnost nám velí: „Dost!!! Už napáchali mnoho zla“ To je jediná věc, které se bojí dnešní politická mafie, socialističtí kapitalisti, nenasytní bankéři a justiční mafie, která vytváří všemocné podmínky pro zadlužování a zotročování obyčejných lidí pomocí chapadel soukromých exekutorů a agentur vymáhající dluhy a přivádí prostý dělný lid na pokraj existence.

Zvonění, cinkání a bezzubé stávky poškozují jen nás obyčejné lidi, my ztrácíme čas, my se nemůžeme věnovat vlastní práci, my se musíme za své peníze dopravovat do Prahy.

Proto již dozrál čas pozvednout proti tyranům zbraň nejsilnější! Hlas prostého dělného lidu! Žádné politické strany, žádné hnutí a mocenské skupiny, ale sám podvedený, ožebračený a zotročený lid český musí povstat.

Novodobá šlechta nás vytrhla z područí SSSR, aby nás následně zaprodala ekonomickým okupantům z celého světa a uvrhla nás naopak do područí USA.

Problém nejsou nezaměstnaní, problém nejsou důchodci, problém nejsou cikáni ani Ukrajinci ani Vietnamci.

Problém je nenasytnost našich mocipánů, novodobé šlechty, z našich daní jim platíme armádu, na kterou oni budou spoléhat, že je ochrání před námi a oni budou dál bez ostychu každoročně navyšovat jen vlastní zisky a zneužívat svého postavení na základě námi projevené důvěry při volbách, monopolní objekty, jako je ČEZ, RVE, zdravotní pojišťovny, mobilní operátoři a všichni soukromí exekutoři kteří mají zaručený zisk vyplývající ze zákona.

Zisk, který je daleko za hranicí lichvy nad kterou politické strany drží ochranou ruku, neboť šedou ekonomikou se tyto nekřesťanské zisky, nalévají zpět do politických stran v období financování jejich volebních kapaní.

Zisky, které jako finanční gestapo získávají drancováním lidí a rodin ve finanční tísni, následně tyto lidi zcela vyloučí z běžného života a doženou k ekonomickým sebevraždám mnohdy celých rodin.

V Česku je již na sedm set tisíc rodin s dokladem o hmotné nouzi. Rodin, které si po dotahování opasku pomalu začínají utahovat smyčku kolem krku.

Ptáme se: PROČ ??? Sedm set tisíc rodin to už je tak velká armáda, kterou již nelze umlčet a která už nemá co ztratit jen získat!

komentář ke článku

Wednesday, January 18, 2012

Knížák chce "svrhnout lid". Už se to daří. Rozkrást, zaprodat, zotročit, vyhladit. Svrhnout národ. Zdražovat vše, a stále.

via parlamentnilisty.cz

uz se to dari .. svrhnout lid, rozvratit a svrhnout narod, zotrocit nebo vyhladit z povrchu zemskeho ... svrhnout lid znamena svrhnut demokracii - to aby mohl knizak a mafie vice a beztrestne krast a otrocit.

minimalni mzdy, 3 x nižší než v Evropě, ale ceny stejné
potraviny
telefonovani
benzin
nafta
elektrina
plyn
uhli

vse zdrazovat. a pak zase zdrazovat .....

toto zrejme nebude volny trh

anebo ano? volna ruka mafie

Monday, January 16, 2012

Rozsáhlé násilné protesty v Rumunských městech, 4. den. Lidé demonstrují proti chudobě, okrádání, rozkrádání kapitalismu. Revoluce?

via huffingtonpost.com

Masové protesty v rozvráceném Rumunsku proti dalšímu ožebračování země.

Česká internetová kapitalistická propagandistická media zcela o událostech mlčí. Ani jedna zmínka.

Světoví bankéři z Mez Měnového Fondu tlačí na další ožebračování a rozkrádání národa.
Nařídili dále utáhnout okovy, dále snížit mzdy, větší daně, omezení a zdražení zdravotní péče.

Lidé už nemají z čeho žít.

Protesty odstartovalo odstoupení odpůrce rozkrádacích "reforem" omezování a zdražování zdravotní péče Raed Arafat.